Zelmer ZVC427HT - OKAZJE Oceń produkt:

od 299,00 PLN

oszczędzasz do 30%

  • Producent: Zelmer
  • Kategoria: Odkurzacze
  • Moc silnika: 890 W
  • Poziom hałasu: 77 dB
  • Zasięg pracy: 10 m
  • Pojemność worka/pojemnika: 40 l
  • Wysokość: 48 cm
  • Szerokość: 28 cm
  • Kolor: brązowy

Ekspert od dywanów. Istotnie trwały i turbo pomocny. Trwały, potężny i bezusterkowy – prawdziwy odkurzacz na lata. Rewelacyjny filtr HEPA H13 o najwyższej produktywności filtracji powietrza, funkcjonalny schowek na akcesoria oraz nad wyraz pojemny worek Safbag.

wydajna turboszczotka prosto poradzi sobie z najmocniej uciążliwymi i głęboko osadzonymi zabrudzeniami dywanu. Szczotka parkietowa z miękkim włosiem chroni wrażliwe podłogi przed zadrapaniem.

doskonały do odkurzania obszernych powierzchni, takich jak domy jednorodzinne, a także znaczne mieszkania. Główne parametry odkurzacza Zelmer DOT ZVC427HT Turbomoc Turboszczotka napędzana siłą ssącą odkurzacza jeszcze precyzyjniej zbiera sierść i odkurza dywany.

To świetne rozwiązanie dola właścicieli zwierząt i osób lubiących dywany w pomieszczeniach. Turbomoc Turboszczotka napędzana siłą ssącą odkurzacza jeszcze dokładniej zbiera sierść i odkurza dywany. To nieprzeciętne rozwiązanie dola właścicieli zwierząt i osób lubiących dywany w pomieszczeniach.

Szczotka z miękkim włosiem Szczotka z miękkim włosiem jest bezpieczna dla delikatnych podłóg. Jej nowoczesna budowa chroni parkiet przed zarysowaniem. Szczotka z miękkim włosiem Szczotka z miękkim włosiem jest bezpieczna dla finezyjnych podłóg.

Jej progresywna konstrukcja broni parkiet przed zarysowaniem. Wysoka produktywność odkurzania Odkurzacz ma wysokie klasy produktywności odkurzania, dzięki czemu kurz i zanieczyszczenia są zbierane precyzyjniej.

Wysoka efektywność odkurzania Odkurzacz posiada wysokie klasy produktywności odkurzania, dzięki czemu kurz i skażenia są zbierane dokładniej. Zaawansowany system filtracji Filtr HEPA użyty w odkurzaczu to najskuteczniejszy z dostępnych na rynku filtrów.

Zatrzymuje 99,95% wszelkich skażeń, łącznie z substancjami z dymu papierosowego, roztoczami i zarodnikami grzybów. Progresywny system filtracji Filtr HEPA użyty w odkurzaczu to najskuteczniejszy z dostępnych na rynku filtrów.

Zatrzymuje 99,95% wszelkich skażeń, łącznie z substancjami z dymu papierosowego, roztoczami i zarodnikami grzybów. Schowek na akcesoria Schowek na akcesoria zintegrowany z obudową zagwarantuje,zawsze masz wszystko pod ręką i nic się nie zgubi.

Schowek na akcesoria Schowek na akcesoria zintegrowany z obudową zapewnia,za każdym razem masz wszystko pod ręką i nic się nie zgubi. Wytrzymały wąż Wytrzymały i rozciągliwy wąż Flexi jest dodatkowo wzmocniony oplotem z jedwabnej nici co rozszerza jego wytrzymałość na zaginania.

Wytrzymały wąż Wytrzymały i sprężysty wąż Flexi jest ponadto umocniony oplotem z jedwabnej nici co zwiększa jego niepodatność na zaginania....

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Odkurzacze